Otevření Muzea výroby horkovzdušných balónů

Milí přátelé, piloti , příznivci vzduchoplavby a pamětníci pionýrských dob českého létání s balóny,

přijměte pozvání na slavnostní otevření Radešínského muzea výroby balónů, které se bude konat 21. září v 16.00 hodin na Balónovém zámku (https://goo.gl/maps/3Lw1YQnQNrqGnRiJ8). Po vernisáži výstavy a prohlídce expozice muzea provětráme před zámkem některé opravdové veterány (balóny)  a společně se u nich vyfotíme. Večer zakončíme vzpomínkovým povídáním nad historickými filmy a fotografiemi. Pokud bude vhodné počasí, bude nám potěšením potkat se s vámi při společném nedělním ranním letu před zámkem. Vezměte pro něj své nejstarší balóny.

Vyhlašujeme neformální soutěž o nejstarší kus balónové výbavy. Neváhejte vzít i zdánlivé maličkosti a předem díky za zpestření našeho setkání. Také oblečení pilotů či posádek z 80. let je vítáno.

Při organizaci celého setkání  nám pomůžete, když nám o své účasti dáte předem vědět. V případě, že plánujete zůstat do neděle, ohledně ubytování se co nejdříve obraťte na Moniku Kubíčkovou (info@balonovyzamek.cz, 733 322 001). Základní informace o muzeu najdete na www.balonovyzamek.cz/nas-pribeh/muzeum/.

Těšíme se na vás,

Monika Kubíčková jménem Nadi a Aleše Kubíčkových