Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají v rozvoji balónového sportu v České republice:

 

Balóny Kubíček

Balóny Kubíček, jednoho z nejvýznamnějších výrobců horkovzdušných balónů na světě asi netřeba detailně představovat.

Továrna v Brně vyrobila již přes 1 500 balónů létajících na všech kontinentech. Zároveň jsou Balóny Kubíček jediný balónový výrobce na planetě vyvíjející a vyrábějící vlastní unikátní textilii pro horkovzdušné balóny. Neustálý růst produkce se snaží zvládnout už víc než 50 zaměstnanců. Pokud potřebujete výhodně zakoupit horkovzdušný balón nebo jeho část, je na čase kontaktovat Mirka Borkovce (mimochodem též člena výboru ČBS): borkovec@kubicekballoons.cz, +420 545 422 639.

Zároveň jsou Balóny Kubíček dlouhodobým a patrně nejvýznamnějším partnerem a podporovatelem Českého Balónového Svazu: tradiční sponzor Mistrovství České republiky v balónovém létání, dlouholetá finanční podpora cest delegáta FAI, podpora projektů formou grantů, každoroční hostování zimního školení pilotů, sdílení informací ze světa ballooningu. Dlouholetou úzkou vazbu Balónů Kubíček a ČBS podtrhuje fakt, že zakladatel firmy Ing. Aleš Kubíček byl jedním z prezidentů ČBS.

www.kubicekballoons.cz


BUSHMAN

Česká značka BUSHMAN již 22 let tvoří oblečení z kvalitních přírodních materiálů a klade důraz na pohodlí, trvanlivost a funkčnost i v nejmenších detailech. Pro piloty i pilotky jsme dostali nabídku na dva vychytané produkty: unisex vestu FARGO II a odepínací kalhoty LINCOLN – ZIP OFF. Oba kousky mají díky mnoha kapsám dostatek „úložného prostoru“ na všechny drobnosti, které potřebujete mít po ruce jak na zemi, tak ve vzduchu. Když v e-shopu www.bushmanshop.com zadáte kód „balony82019“, dostanete na ně 200 korun slevu z aktuální ceny.

www.bushmanshop.com

 

 

 


AERI

Brněnská firma AERI je velkoobchodním prodejcem propanu, propan-butanu (mimo jiné paliva do horkovzdušných balónů) a LPG – plynu do čerpacích stanic. Nabízí komplexní řešení vytápění objektů a technologického využití plynů.

Firma AERI je provozovatelem brněnské balonářské plnírny, kde nabízí slevu při odběru plynu 5 % členům ČBS.

Pro více informací, uplatnění slevy, nebo doplnění Vašeho zásobníku, kontaktujte Lubomíra Sáčka na tel.: +420 739 609 960, e-mailu: sacek@aeri.cz.

www.aeri.cz

 

 

 


 e-Finance – Jindřich Báňa

Jindřich Báňa poskytuje různé typy pojištění, vč. pojištění letadel a horkovzdušných balónů.

Členům ČBS nabízí 5% slevu pojištění horkovzdušných balónů.

Pro více informací nebo kalkulaci pojištění kontaktujte Jindřicha Báňu na tel.: +420 603 218 902, e-mailu: bana@e-finance.eu.

Adresa: Bratislavská 234 / 52, 602 00  Brno

www.banajindrich.eu

 

 

 

 

 


Faster

Faster jsou specialisté na firemní připojení v Brně, kde vybudovali vlastní síť optických tras. Faster hotspoty Vás připojí k internetu na populárních a frekventovaných veřejných místech, jako jsou NC Olympia, Galerie Vaňkovka, DRFG Arena, Velký Špalíček, nově pak např. Malinovského náměstí.

Českému balónovému svazu provozuje Faster virtuální server a zajišťuje telefonní služby.

Pro informace ohledně jednoho z nejmodernějších Data center v ČR nebo jiných službách, kontaktujte Faster: +420 533 433 333, obchod@faster.cz

www.faster.cz

 

 


AirGuru.cz

AirGuru je letecký výukový portál a eshop. V průběhu roku nabízí opakovací školení pro piloty, v plánu má pravidelná roční školení a jiné edukativní aktivity.

Na eshopu si členové balónového svazu mohou uplatnit jednorázové slevy, zejména na aktuální ICAO mapy, databáze letišť a jiné.

www.airguru.cz