Pozvánka na Slavnostní ocenění nejlepších leteckých sportovců roku 2016

Začátkem března se bude konat dnes již tradiční předávání cen pro nejlepší letecké sportovce roku 2016.

Vážení členové Českého balónového svazu,

dovolujeme si Vás pozvat na Slavnostní ocenění nejlepších leteckých sportovců jež proběhne v pátek 10. března 2017 od 13.00 hodin v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi. Slavnostní ocenění se koná pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny a pod patronací Podvýboru pro vědu, výzkum, letectví a kosmonautiku.

Pořádající organizace vnímají tuto akci jako výraz uznání podílu sportovních letců na dobrém jménu českého letectví a českého sportu doma i ve světě, jako příležitost k poděkování těm nejlepším i k jejich podpoře do nové letecké sezóny.

Za ČBS budou oceněni tři nejlepší sportovci sezóny 2016 a také nejlepší juniorský reprezentant za rok 2016. Za balónový sport bude oceněn také Láďa Lacina, držitel rekordu v balónovém létání v kategorii AX-8 (balóny do objemu 3 000 m3).

Těšíme se na setkání s Vámi.

Vaši účast potvrďte prosím na adrese info@balonovysvaz.cz. Oficiální pozvánky naleznete zde.

Pavel Kostrhun, ČBS